Trwa ładowanie
Trwa ładowanie strony. Proszę czekać.
Może to potrwać nawet kilka minut.

waiting
   

Darmowe fora dyskusyjne - O nas


Serwis e-fora.pl opiera się o najlepszy i najbardziej rozbudowany skrypt opensource phpBB3. Dokładamy wszelkich starań aby oprogramowanie było na bieżąco aktualizowane a użytkownicy for mieli poczucie bezpieczeństwa oraz płen komfort pracy. Jestśmy otwarci na życzenia naszych odbiorców zwłaszcza dotyczące rozbudowy i udoskonalania serwisu.

Celem naszego działania jest udostępnienie skryptu phpBB3 społeczności nie tylko polskiej i anglojęzycznej. Jesteśmy gotowi i otwarci na odbiorców z całego świata. Jedynym warunkiem jest włączenie się w proces translacji skryptu phpBB3 na dowolny inny język (o ile nie została już wcześniej przeprowadzona taka translacja) oraz prowadzenie co najmniej jednego forum w tym właśnie języku.

Umożliwiamy naszym odbiorcom wsparcie techniczne w celu instalowania dodatków do skryptu phpBB3 oraz modyfikacji. Wystarczy skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się w Panelu Administratora podając szczegóły modyfikacji oraz wysłać SMS na symboliczną kwotę. I tu również stawiamy jeden wymóg. Modyfikacja forum musi być dostępna we wszystkich zainstalowanych językach forum.